En yeni haberler
Kayıt ol

"Şan, şöhret bizim sadece işimiz"

602934327381

Hayranlarının yanına gelip halini hatrını sormasından çok mutlu olduğunu söyleyen Niall Horan: "Benim yanımda rahat davranmaları çok önemli. Çünkü biz de normal çocuklarız. Bu şan şöhret, bizim yalnızca işimiz

Devamını oku: "Şan, şöhret bizim sadece işimiz"

One Direction hayranları kazan kaldırdı!

041220121749150438225 2

 

Genç kızların hayranı olduğu dünyaca ünlü One Direction grubunun üyesi Harry Styles'ın şarkıcı Taylor Swift ile beraber olması, Directioners'ları kızdırdı.

Twitter'da Taylor Swift'e öfke kusan Directioners'lar beraberliğin uzun sürmeyeceği görüşünde hem fikir!

Devamını oku: One Direction hayranları kazan kaldırdı!

One Direction Grubu ve Kız Arkadaşları

elenor

 

One Direction üyesi Louis Tomlinson kız arkadaşı Eleanor Calder ile doğumgünü alışverişi yaparkenki görüntüleri.Aslında kız arkadaşları gösterip tepki toplamak da istemiyoruz ancak One Direction’ın her hareketini yayınlamak artık görevimiz.

 

Devamını oku: One Direction Grubu ve Kız Arkadaşları

Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor ? Liam Payne ve..

 Screen Shot 2012 11 01 at 2.03.26 PM.png 934377924

Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor ?   Liam Payne ve Leona Lewis'in birlikte olduğu iddia edildi İngiliz The Sun gazetesi One Direction hayranlarını üzecek bir habere daha imza attı.  Gazeteye göre, grubun üyelerinden Liam Payne, şarkıcı Leona Lewis ile birlikte olmaya başladı.  İkili son zamanlarda görüşebilmek için programlarını hiç düşünmeden iptal ediyor.  İkiliden henüz iddialarla ilgili bir açıklama gelmedi.  Leona Lewis 27, Liam Payne ise 19 yaşında.  Leona Lewis kısa bir süre önce One Direction hayranı olduğunu açıklamıştı.

Genç kızların 'Tek Yön'ü

Genç kızların 'Tek Yön'ü

Genç erkeklerden oluşan grupların devri geçti diyorsanız, bir daha düşünün. Çünkü yaşları 18 ile 20 arasında değişen beş gencin kurduğu One Direction, hem dünya listelerini, hem de genç kızların kalplerini fethetti

Devamını oku: Genç kızların 'Tek Yön'ü